Barbeque v Kohoutovicích

od 18. srpna 2023

Nestíháte se stavit na naše středeční venkovní grilovačky? Nevadí, od 18. srpna vám budeme připravovat BBQ speciality každý den v naší kuchyni.

Můžete vybírat ze 4 hlavních chodů. Prvním z nich jsou pomalu pečená hovězí žebra, která pro vás marinujeme v bylinkách a česneku. Další marinovanou specialitou je Hovězí brisket, aneb hrudí. To marinujeme v domácí BBQ omáčce a připravujeme metodou Sous-vide, tedy pomalým vařením v řízené teplotě těsně pod bodem varu ve vzduchotěsném obalu. Tento způsob přípravy masa zajišťuje vysokou šťavnatost, křehkost a zamezuje jeho vysušení. Třetí specialitou, ze které můžete vybírat je Vepřový bůček, který určitě potěší milovníky kombinace sladkého a slaného, marinujeme vám ho totiž v medovo-česnekové marinádě. Poslední hlavní chod vám připravujeme z kuřecího masa. Naservírujeme vám kuřecí paličky s pikantní zázvorovou marinádou a uzenou paprikou.

Kromě hlavních chodů, můžete vybírat i ze speciálních příloh, mezi kterými máme klasiky jako Restované fazolové lusky se slaninou, Rozpékaný chléb s bylinkovým máslem, ale také novinky, jako třeba Tzatziki. Tato typická řecká příloha je připravována z okurek, česneku, kopru a řeckého jogurtu. Dále můžete svoje BBQ doplnit Pečenými pepřenými bramborami s jarní cibulkou, Grilovanými žampiony na másle s citronovou šťávou, nebo Pečenými keříkovými cherry rajčaty s provensálskými bylinkami. Pokud vám po tom všem ještě zbude kousíček místa, můžete si pochutnat na našem odlehčeném dezertu, kterým je Čerstvé sezónní ovoce s vanilkovou zmrzlinou, zakysanou smetanou s citronovou šťávou a mátou.

Stavte se za námi v Kohoutovicích a užijte si příjemný závěr prázdnin. Rezervaci můžete udělat na telefonu 730 150 220 nebo přímo na našem webu. Budeme se na vás těšit.

Barbeque - Pivnice U KohoutůBarbeque - Pivnice U KohoutůBarbeque - Pivnice U KohoutůBarbeque - Pivnice U KohoutůBarbeque - Pivnice U KohoutůBarbeque - Pivnice U KohoutůBarbeque - Pivnice U Kohoutů