BBQ celé léto na naší zahrádce!

srpen 2022

BBQ celé léto na naší zahrádce!

Milujete grilování? My taky! Neváhejte a stavte se k nám na jednu (nebo i více) grilovanou specialitku, kterou jsme si pro vás připravili.

Pochutnejte si celý srpen na našich BBQ specialitách. Vybere si opravdu každý. Z čeho? Začněme skvělým předkrmem, připravili jsme si kachní roastbeef marinovaný ve sladké sójové omáčce na salátku z pečených paprik, oliv, salátové okurky a balsamikovou redukcí.

Mezi hlavní chody jsme zařadili pomalu pečené hovězí žebro marinované v bylinkách a česneku, telecí hanger steak v asijské marinádě, hovězí brisket v BBQ marinádě a nebo oblíbená kuřecí křidélka "Buffalo Wings" s řapíkatým celerem a mrkví. Každý má rád jinou přílohu, proto si ji stačí vybrat dle chuti a to z pečených grenaille v papilotě, restovaných fazolek se slaninou, grilovaných žampionů a nebo máme klasiku salát coleslaw a nebo tzatziki.

Sladkou tečkou na závěr je pak křehký máslovo-jablečný koláč, který se vám bude rozplývat na jazyku.

A pokud vyzkoušíte všechno, máme tu pak další speciality z venkovního grilování tak neváhejte.

Posedět u nás můžete na zahrádce i vevnitř. Uvnitř si můžete místo i rezervovat na tel. 730 150 220 nebo rezervační formulář.

Přejeme dobrou chuť.

BBQ celé léto na naší zahrádce! - Pivnice U KohoutůBBQ celé léto na naší zahrádce! - Pivnice U KohoutůBBQ celé léto na naší zahrádce! - Pivnice U KohoutůBBQ celé léto na naší zahrádce! - Pivnice U KohoutůBBQ celé léto na naší zahrádce! - Pivnice U KohoutůBBQ celé léto na naší zahrádce! - Pivnice U KohoutůBBQ celé léto na naší zahrádce! - Pivnice U KohoutůBBQ celé léto na naší zahrádce! - Pivnice U Kohoutů