Rybí speciality

září 2021

Rybí speciality v Pivnici U Kohoutů

Pochutnejte si na tradičních, lehkých rybách i u nás v pivnici. Připravili jsme pro vás ty nejlepší pochoutky.

Vybírat můžete hned z několika skvělých receptů. Připravili jsme pro vás polévku z čerstvých mořských ryb s kořenovou zeleninou, řapíkatým celerem a drcenými rajčaty. Jako předkrm podáváme Domácí rybí salát s jablky a opečené crostini. Pochutnat si můžete na Filátcích pražmy královské s hráškovým pyré a marinovanou mrkví nebo na Steaku z lososa s estragonovým veluté s bramborovou gratinou se smetanou. Nechybí ani velmi oblíbený Smažený filet z candáta obalovaný v panko strouhance s lehkým bramborovým salátem a červenou cibulkou nebo Nilský okoun podávaný na cuketových plátcích s limetovou šťávou, máslem a čerstvým tymiánem.

Posedět u nás můžete na zahrádce i uvnitř. Uvnitř si můžete místo i rezervovat na tel. 730 150 220 nebo přes rezervační formulář.

Rybí speciality - Pivnice U KohoutůRybí speciality - Pivnice U KohoutůRybí speciality - Pivnice U KohoutůRybí speciality - Pivnice U KohoutůRybí speciality - Pivnice U KohoutůRybí speciality - Pivnice U KohoutůRybí speciality - Pivnice U KohoutůRybí speciality - Pivnice U KohoutůRybí speciality - Pivnice U KohoutůRybí speciality - Pivnice U Kohoutů